Valsts uzņēmums Latvijas Loto grib iesaistīties interaktīvo azartspēļu tirgū

Valsts uzņēmums Latvijas Loto grib iesaistīties interaktīvo azartspēļu tirgū

Finanšu ministrija (FM) informēja, ka VAS Latvijas Loto nākamgad varētu iesaistīties interaktīvo azartspēļu tirgū. Valdība aiz slēgtām durvīm uzklausīja FM informatīvo ziņojumu par Latvijas Loto darbības paplašināšanu.

Valdība lēma konceptuāli atbalstīt Latvijas Loto iesaistīšanos interaktīvo azartspēļu tirgū, tomēr pagaidām netiek atklātas detaļas, kādā veidā tas notiks.

FM atklāja vien to, ka Latvijas Loto interaktīvo azartspēļu tirgū plāno iesaistīties 2018. gadā, lai tādā veidā cīnītos ar nozarē pastāvošo ēnu ekonomiku. Tiesa, FM pagaidām neatklāja, cik lielas investīcijas nepieciešamas, lai Latvijas Loto varētu paplašināt savu darbību interaktīvajā vidē.

Latvijas Loto ir Latvijas nacionālais loteriju uzņēmums, un tā vienīgais īpašnieks ir valsts. Latvijas Loto organizē loterijas “Eurojackpot”, “Viking Lotto”, “SuperBingo”, “LatLoto 5 no 35”, “Keno” un “Loto 5” – ar divām papildspēlēm “Džokers” un “Džokers 7”, kā arī 14 momentloterijas – “Karnevāls”, “Lasis”, “Sapnis”, “Momentloto”, “Kurš Kuru?”, “Blūzs”, “Sprints”, “Moments”, “Bagātību sala”, “Planēta”, “Domin, “Smaids”, “Svētku loterija” un “Simtgades loterija”. Skaitļu loterijas un momentloterijas var iegādāties vairāk nekā 740 loteriju tirdzniecības vietās visā Latvijā.