SIA Alfor kļūst par LIAB biedru

SIA Alfor kļūst par LIAB biedru

Kopš šā gada 17. septembra Latvijas interaktīvo azartspēļu biedrības (LIAB) biedru loks ir paplašinājies, SIA “Alfor” kļūstot par tās biedru. Tādejādi patlaban LIAB apvieno piecus interaktīvo azartspēļu operatorus: Betsafe, Optibet, Pafbet, Viensviens.lv un Alfor. 

SIA „Alfor” ir Latvijas-Austrijas kopuzņēmums, ko dibinājuši Latvijas investīciju kompānija SIA „Foroms” un spēļu biznesa iekārtu ražotājs un „Novomatic” grupas uzņēmums „Austrian Gaming Industries” GmbH.

Austrijas spēļu biznesa nozares līderi, uzņēmumu grupu „Novomatic”, 1980. gadā dibināja profesors Johans F. Grafs. Kompānija sāka ražot augstas klases azartspēļu aprīkojumu, sniedzot būtisku ieguldījumu šīs nozares tehnoloģiju attīstībā – uzņēmuma 1984. gadā radītā MPU 01 pionieris ir moderno spēļu automātu pamats.

Neilgi pēc dibināšanas uzņēmums atvēra filiāles Vācijā, Francijā, Nīderlandē, Šveicē un citās rietumu valstīs, bet pēc „dzelzs priekškara” krišanas – arī Austrumeiropā. 2000. gadā tika parakstīts sadarbības līgums ar SIA „Foroms”, dibinot kopuzņēmumu – SIA „Alfor”.

Uzņēmuma nākotnes mērķi saistās ar interaktīvo spēļu metožu un video loteriju sistēmu izstrādi, sadarbības paplašināšanu ar Eiropas Savienības valstīs esošajiem kazino, virtuālo un tiešsaistes spēļu tirgus apguvi un brīvas konkurences veicināšanu spēļu biznesa vidē.