2023. gada Eiropas Drošāku azartspēļu nedēļa notiks no 13. līdz 19.novembrim

2023.  gada Eiropas Drošāku azartspēļu nedēļa notiks no 13. līdz 19.novembrim

Eiropas Azartspēļu un likmju asociācija (EGBA) ir izsludinājusi Eiropas Drošāku azartspēļu nedēļu (ESGW23), kas šogad notiks no 13. līdz 19. novembrim. Šī ikgadējā iniciatīva veicina drošākas azartspēles Eiropā, to koordinē EGBA, tās biedri un partneri.

Šī gada Eiropas Drošāku azartspēļu nedēļu rīkos 15 Eiropas tiešsaistes azartspēļu asociāciju partnerība, visā Eiropā tiks organizētas dažādas aktivitātes un pasākumi, lai veicinātu izpratni par drošākām azartspēlēm un dalītos ar jaunākajiem sasniegumiem drošāku azartspēļu regulējuma un pētniecības jomā.

"Esam gandarīti izziņot trešās Eiropas Drošāku azartspēļu nedēļas norisi. EGBA kā organizācija un tās biedri ir apņēmušies pastāvīgi popularizēt drošāku azartspēļu kultūru, un arī šīs nedēļas laikā visā Eiropā tiks kopīgi veicināta izpratne par drošākām azartspēlēm. Šī iniciatīva sniedz lielisku iespēju Eiropas azartspēļu nozarei apvienoties, lai aktualizētu svarīgu jautājumu – drošākas azartspēles."

Mārtens Hajers, EGBA ģenerālsekretārs

Latvijas interaktīvo azartspēļu biedrība (LIAB) ir EGBA partneris un piedalīsies Eiropas Drošāku azartspēļu nedēļas organizēšanā, rīkojot pasākumus Latvijā.

Rezervējiet ESGW23 datumu un pievienojieties mums, lai veicinātu drošākas azartspēles Eiropā! Sīkāka informācija par pasākumu tiks izziņota tuvākajos mēnešos, un, ja vēlaties saņemt informāciju par ESGW23, lūdzu, reģistrējieties šeit.

Ja jūsu uzņēmums vai asociācija ir ieinteresēta ESGW23 laikā organizēt pasākumu vai īstenot kādu iniciatīvu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu vairāk informācijas.